Задай въпрос
Здравейте искам да ви попитам след като искам да напусна работа нямам още пълен месец работодатела може ли да ми поиска месец предисвестие
...
Това беше въпрос от
рубриката "хората питат, адвокати отговарят"
.
Задай своя въпрос
Най-новите статии
Крипто, Binance и НАП: какво означава новият автоматичен обмен на данни
Деца под 16 години в социалните мрежи: какво предлага новият законопроект?
Ще отпаднат ли удостоверенията за раждане, брак, адрес и наследници?
Кога ми отнемат контролни точки по новите правила?
Може ли държавата да спре необоснованото вдигане на цените след еврото?
Избрани от редакцията
Всичко за отпуска по бащинство
Какви са новите правила за защита на лични данни (GDPR)?
Нотариални такси - колко и защо?
Потърси правата си